kategorie:

menu:

části stránky:


Fotogalerie

Zoo Hluboká nad Vltavou

Zoo v Hluboké je jedna z těch menších, ale určitě stojí za návštěvu.

celkem 16 fotografií

Barcelona 2014

V Barceloně jsme strávili předposlední listopadový víkend a utekli tak deštivému počasí v Česku do prosluněného Španělska.

celkem 29 fotografií

Skotsko 2014

V roce 2014 jsme chtěli s partou lidí z Aldebaranu navštívit uzavřenou oblast kolem Černobylu a Krymský poloostrov na Ukrajině. V době plánování této expedice proběhla na Ukrajině revoluce, která vyeskalovala ve válku Davida proti Goliášovi.

Pro naši cestu jsme tedy raději zvolili bezpečnější cíl. Cestu ze severu Anglie (Manchester, York) na jih Skotska (Whitby, Edinburgh, Glasgow) a zpět. Rozsáhlejší fotogalerii najdete na Aldebaranu, koho by zajímaly historky z cest, mohu jedině doporučit Radkův deníček.

celkem 32 fotografií

Londýn 2014

Začátkem dubna jsem se s dvěma dalšími kolegy účastnil prvního ročníku React konference pořádané v Londýně. Na objevování krás Londýna moc času nezbylo, viděli jsme jen ta „nejprofláklejší“ místa. Pohled z jiného úhlu v Jendově galerii na G+.

celkem 9 fotografií

Stádlecký most

Krásný březnový víkend jako stvořený pro výlet. Podívali jsme se do Tábora a na řetězový Stádlecký most.

celkem 7 fotografií

Nutrie v Rokytce

Že potkáme při večerní procházce kolem Rokytky (v Praze Libni) dvě nutrie jsme opravdu nečekali. Byly zvědavé, jablko si nebály brát přímo z ruky.

celkem 15 fotografií

Avast teambuilding v Tromsø

V Avastu mívají lidé občas šílené nápady. Vypravit se na celofiremní teambuilding za polární kruh je jedním z nich. Ta myšlenka se ale všem tak líbila až se jednoho dne stala skutečností. A tak jsme si pronajali letadlo a letěli 2 200 km na sever, abychom strávili noc za polárním kruhem a viděli polární záři. Celý příběh si můžete přečíst na Avastím blogu, další fotky pak najdete v galerii Pepy Havlína nebo Honzy Havelky. Ze sekvence fotek polární záře jsem vytvořil krátké video.

celkem 14 fotografií

Kitzbühel 2014

Po mnoha letech kdy se buď PAW (Plasma and Astronomy Workshop) nekonal nebo jsem se nemohl zúčastnit, jsme se opět s lidmi z Aldebaranu vypravili do Kitzbühelu. Byl to úžasný týden plný lyžování, srandy, kvalitních přednášek a dobrého jídla. Více fotek ve fotogalerii Aldebaranu.

celkem 10 fotografií

Pražský novoroční ohňostroj 2014

Na novoroční ohňostroj jsme se byli podívat z parku Parukářka. Kvůli davu lidí jsem musel fotit z ruky.

celkem 11 fotografií

Java ONE 2013

V září se v San Franciscu konala ohromná konference JavaOne. Avast mi umožnil se konference zúčastnit - společně s pěti kolegy. Pobyt v Kalifornii jsme si o pár dní prodloužili abychom viděli více než jen přednášky a hotelový pokoj... Navštívili jsme vinařskou oblast Santa Rosa, San Francisco a národní park Yosemite...

celkem 50 fotografií

Podzimní Harasov

Dlouho jsem do fotogalerie nepřidal žádné fotky... Tyto jsou z výletu k rybníku Harasov v Kokořínském údolí. Podzimní příroda je vděčné téma pro fotografování...

celkem 11 fotografií

Kitzbühel 2008

8.3. - 15.3. 2008 jsem byl se skvělou partou lidí ze sdružení Aldebaran na týden lyžovat v Aplském středisku Kitzbühel. Více fotek ve fotogalerii Aldebaranu.

celkem 27 fotografií

Transmission IV

2.11.2007, Sazka aréna Praha. Pořádající agentura United music mi s touhle akcí udělala ohromnou radost. Lístky jsme koupili v předprodeji za směšných 360. V létě pak informovali o změně lineupu (Marcuse vystřídal Ferry) a změně místa konání (původně měla být Transmission ve staré T-Mobilce). Zvuk byl bezvadnej, klimatizace fungovala, show ohromující a lidi v dobré náladě. Zahráli nám Above and Beyond, Ferry Corsten, Sun a další.

celkem 8 fotografií

Paul van Dyk - In Between tour

14.9.2007, T-Mobile aréna, Praha. Poprvé jsem naživo viděl mého oblíbeného DJ PvD. Musím ale říci že mě trochu zklamal. Ke konci mi to spíš přišlo že tam někdo pouští skladby z Winampu, místo aby mixoval světový DJ. Mnohem více se mi líbil set Michala Buriana... UM musím za tuto akci pochválit, zvuk byl stejně kvalitní jako na Transmission 3.

celkem 7 fotografií

Sensation White 2007, Amsterdam

Na Pražské Sensation měl Němi neuvěřitelné štěstí. Vyhrál dvě zpáteční letenky do Amsterdamu i se vstupenkami na slavnou Amsterdamskou Sensation! Jsem mu velice vděčný, že jsem mohl být u toho s ním.... 7.7.2007, Amsterdam aréna, DJs: Erick E, David Guetta, Fedde Le Grand, Mason a další...

celkem 29 fotografií

Sensation White 2007, Praha

2.6.2007, poprvé v české historii se u nás konala taneční párty Sensation White. Do Sazka arény se při ní vešlo 16 000 pařících lidí.

celkem 14 fotografií