kategorie:

menu:

části stránky:


Skotsko 2014

V roce 2014 jsme chtěli s partou lidí z Aldebaranu navštívit uzavřenou oblast kolem Černobylu a Krymský poloostrov na Ukrajině. V době plánování této expedice proběhla na Ukrajině revoluce, která vyeskalovala ve válku Davida proti Goliášovi.

Pro naši cestu jsme tedy raději zvolili bezpečnější cíl. Cestu ze severu Anglie (Manchester, York) na jih Skotska (Whitby, Edinburgh, Glasgow) a zpět. Rozsáhlejší fotogalerii najdete na Aldebaranu, koho by zajímaly historky z cest, mohu jedině doporučit Radkův deníček.

zpět na přehled složek
Členové Aldebaranu před Lovell Telescope Panorama katedrály v Yorku Ulička v Yorku Ruiny Benediktínského opatství (1088), York Ruiny Benediktínského opatství (1088), York Veverka v Yorku Ruiny opatství nad Whitby Pirátský maskot, Whitby Aldebaran v písku, Whitby Skotské pobřeží, zátoka Robina Hooda (Robin Hood's Bay) Past na kraby, Robin Hood's Bay Krabice, Robin Hood's Bay Petr fotící Robin Hood's Bay Hadriánův val Most přes Severní Tyne, Chollerford Lavička u přehrady Kielder Houbičky u přehrady Kielder Kielder observatoř Národní park Northumberland, u přehrady Kielder Národní park Highlander Jedna ze všudypřítomných ovcí, národní park Highlander Aldebaran v Edinburgské Královské observatoři (Royal Observatory Edinburgh) Edinburg Západ slunce nad Edinburgským hradem Edinburgská hospoda Edinburg Edinburgský hrad Most Forth Bridge The Falkirk Wheel Páček zpěváček, u jezera Loch Lomond Výhled z hory Ben Lomond Výhled na jezero Loch Lomond
předchozí
následující
plné rozlišení
zavřít prezentaci
Schovat Exif